JCI ÇANKAYA DEVİR TESLİM

JCI ÇANKAYA’DA YENİ DÖNEM

Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) derneği Çankaya Şubesi’nde devir teslim töreni 23 Aralık Cumartesi günü gerçekleştirildi. Monec Hotel’de düzenlenen törende 2017 JCI Çankaya başkanlığını yürüten Mehmet Arkın ÇOBAN, 2018 yılı için başkanlık görevini Ahmet ÖZNUR’a devretti.

Gecede başkanlık kolyesi devredilirken aynı zamanda Süleyman İlhan, Şahin İpek, Ezgi Erkütük, Gamze Değer Ünal, Sultan Kazan ve Fatih Uçar yeni yönetim kurulunu oluşturan isimler olarak görevi devraldı.

Gecede konuşma yapan 2017 JCI Çankaya Başkanı Mehmet Arkın ÇOBAN duygularını “2017’de başkanlık dönemimde ekip olarak çok güzel bir yıl geçirdik, başkanlık dönemimde yanımda olan başta yönetim kurulum olmak üzere tüm üye ve aday üyelerimize desteklerinden dolayı teşekkürü borç bilir, yeni yönetime başarılar diler her zaman destek olacağımı belirtirim.” sözleriyle iletti.
Görevi devralan Ahmet ÖZNUR ise yönetim olarak 2018’de, önceki dönemlerdeki başarıların artarak devamını hedeflediklerini belirtirken, tüm üye ve aday üyelere; “Her yıl büyüyerek devam ediyoruz, gerçekleştirmek istediğimiz ve bizleri heyecanlandıran birçok projemiz var, girişimcilik ve  toplumsal farkındalık adına ne gerekiyorsa bu yıl da yapmaya devam edeceğiz ” ifadesinde bulundu.