Linkler

Be a Leader Make a Change

Camp & Learn 2024

13-14 Temmuz tarihinde kuş sesleri ve harika bir doğa içinde gerçekleşecek bu kamp, deneyimli eğitmen kadromuz ile içimizdeki lideri keşfetmemizi sağlayacak.Takım oyunları, liderlik, doğa ve klasikleşmiş bir JCI Çankaya hikayesi olan Camp and Learn 2024, oryantiring ile başlayıp renk analizi, liderlik oyunları ve ilerleyen saatlerde kamp ateşi etrafında sohbetler ile devam edecek bu kampta konfor alanımızdan çıkıp liderliğin sınırlarını zorlayacağız.

Hemen kaydol ve bu eşsiz kamp deneyimini yaşa!

Detaylar formda :)


JCI Star Member Recognition Programına Nasıl Başvurabilirim?

JCI Global'in bu yılki "Plan of Action"ın bir parçası olarak duyurduğu bir program var. Bu programa katılan JCI Üyeleri bu yıl düzenlenecek olan uluslararası zirvelerde onurlandırılacak.


Bu linkten katılım formuna ulaşabilirsiniz. Detaylar ise hemen aşağıda;


https://airtable.com/apppL0oKvOqzM7KGu/pagGAwctd78eQZvgO/form


devamını oku

For english
Best wishes for 2024 Board from JCI Çankaya's International Friends

Thanks our friends for their warm wishes. It is all about sharing the similar thoughts no matter which country we live in. It is all about being a jaycee. Come join our global community if you want to see that you are not alone 🙂


Münazara Ligi Kayıt Formu

JCI Çankaya sizleri münazara ligine davet ediyor. Ben herkesi ikna ederim diyenlerden misiniz? Siz de takımınızı toplayıp zihinlerin yarıştığı bu arenada yerel organizasyonunuzu temsil edebilir kozlarınızı paylaşırken keyifli vakit geçirebilirsiniz.